Klasična aerobika 40 +

URŠKA PERKO
inštruktor aerobike
E-mail: ursa.perko@proarhing.si

aerobika 40+AEROBIKA 40+ je namenjena vsem, ki si želijo izboljšati kvaliteto življenja in upočasniti znake staranja. Vadba ohranja vzdržljivost, koordinacijo, ravnotežje, gibljivost, vzdržljivost v moči in dobro telesno držo. Krepi imunski sistem in pozitivno vpliva na srčno-žilne in dihalne sposobnosti. Vadba prav tako pozitivno vpliva na dobro počutje ter pripomore k blažitvi ali preprečevanju simptomov bolezni povezanih s starostjo.
Vadba ob ritmih popularne glasbe vključuje nezahtevne plesne kombinacije, ki jim sledijo vaje za moč, koordinacijo, oblikovanje telesa ter raztezne vaje, kjer se bomo sprostili. Pri vadbi se uporabljajo razni rekviziti, kot so ročke, elastike, trakovi, žoge, blazinica balance fit,…
Ni potrebno prehodno znanje, le veliko dobre volje.

Kaj potrebujemo za vadbo?
● Udobna oblačila
● Armafleks blazino