Hip-Hop 6.r – 9.r – 26B

VADITELJICA:
NIKA HORVAT
GSM: 030 333 505
E-MAIL: nika269@gmail.com
 

HIP HOP je trenutno najbolj popularna plesna zvrst mladih, je umetnost, življenjski stil in hkrati tudi šport, ki navdušuje mlade po vsem Svetu. HIP HOP izhaja iz Amerike, in se je hitro razširil po svetu. V zadnjih letih je v plesne dvorane zvabil ogromno plesalcev, ki se ob ritmih moderne glasbe uči novih plesnih gibov in razvijajo svoj osebni stil.

Plesni treningi HIP HOP-a bodo potekali dvakrat na teden po eno uro in sicer v dveh starostnih skupinah: 1.-5. razred in 6.-9. razred osnovne šole. Treningi HIP HOP-a so namenjeni vsem, tako dekletom kot tudi fantom, ki imajo radi sodobno glasbo in bi se radi naučili novih plesnih korakov, predvsem pa ob tem uživali in se zabavali.

Potek treninga:
-ogrevanje
-vaje za moč in krepitev telesa
-osnove HIP HOP tehnike
-plesna kombinacija
-vaje za razteg in sproščanje

Kaj potrebujem na trenigu?
-0,5 l tekočine (najbolje vode)
-brisačo
-lahka, zračna in predvsem udobna oblačila
-superge
-pred vadbo priporočam, da vsaj dve uri ne jeste