Košarka moški – 8AK,8BK,9KO

KOORDINATOR PROGRAMA:
IVEC JANEZ
GSM: 070 322 120
E-MAIL: janezivec@yahoo.com

VADBENA SKUPINA 9:
Kraj: Telovadnica Osnovne šole Louis Adamič, Tovarniška 14

KOORDINATOR PROGRAMA:
NIDORFER MATJAŽ
GSM: 031 313 289
E-MAIL: matjaz.nidorfer@gmail.com

VADBENA SKUPINA 8:
Kraj: Telovadnica Osnovne šole Louis Adamič, Adamičeva 29, Grosuplje.

Vadbena skupina ima že dolgoletno tradicijo. V skupini so igralci v starosti od približno 20 do 50 let. Igra se za rekreativce kar kvalitetna košarka, tako da ste v skupino vabljeni vsi, ki imate več košarkarskega znanja ali pa tega želite še poglobiti. V skupini je kar nekaj igralcev, ki so nekoč tudi sami aktivno trenirali košarko. Tako skupina vsako leto organizira tudi nekaj prijateljskih tekem z okoliškimi klubi, med katerimi so nekateri tudi iz aktivne četrte slovenske košarkarske lige. Igralci prihajajo večinoma iz Grosupljega in njene okolice. Po petkovi košarki običajno sledi prijetno in sproščeno druženje udeležencev skupine.