SPROSTITVENA JOGA

VADITELJICA:
ANA PANJAN
GSM: 051 246 187
E-MAIL: ana.panjan@gmail.com

 

Sprostitvena joga je namenjena tako starejšim kot mlajšim, ki so se pripravljeni posvetiti sebi in narediti nekaj več za svoje zdravje. Redna vadba joge ohranja zdravje in upočasni proces staranja.Vadbo pričnemo s sproščanjem, nadaljujemo z lahkimi telesnimi vajami ob pravilnem dihanju. Sledijo še dihalne vaje ter čisto na koncu meditacija. Asane prilagodimo vašim telesnim sposobnostim.

Po vadbi joge boste bolj sproščeni, umirjeni ter zadovoljni. Redna vadba joge ima ugoden vpliv na srce in ožilje, lajša najpogostejše težave v starosti, kot so artritis, krčne žile povišan krvni pritisk, osteoporoza. Cilj joge je doseganje zdravja.

/Yoga is not about touching your toes, it is what you learn on your way down (Jigar Gor)/